Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit

Aadress:
Hobujaama 12 / Narva mnt 9E, 10151 Tallinn
E-mail:
lavastus-pic
MTÜ Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit (ETTL) on tantsuõpetajaid, koreograafe, tantsijaid ja tantsuvaldkonda panustajaid ühendav loomeliit. Liit panustab tantsukunsti ja tantsuhariduse valdkonna arendamisse ning valdkonnas tegutsejate toetamisse ja esindamisse.
Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit loodi 2016. aastal, mil kaks Liitu koondusid ühiseks tantsuvaldkondlikuks katusorganisatsiooniks 1996-2015 koondas tantsuõpetajaid Eesti Tantsuhariduse Liit (1996-2011 kandis nime Eesti Tantsupedagoogide Liit) ning 2002-2015 ühendas tantsukunstnike Eesti Tantsukunstnike Liit. Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit on alates 2012. aasta aprillist Kultuuriministeeriumi poolt tunnustatud loomeliit.
ETTL loob oma tegevuse kaudu võimalusi ning soodsama keskkonna kvaliteetse tantsukunsti ja tantsuhariduse alaseks tegevuseks, mis on kättesaadav kõigile inimestele üle Eesti. ETTL missiooniks on tantsuvaldkonna edendamine ja arendamine professionaalsuse ja kvaliteedi suunas liidu liikmete huvide esindamise kaudu.
Liidu juures töötab neli töögruppi, mille kaudu on kõigil liikmetel võimalus panustada valdkonna ning liidu arengusse: autoriõigiste ja palgamäärade töögrupp, avaldatava kirjanduse töögrupp, Kedja võrgustiku töögrupp ja igakuiselt väljaantava TantsuKuukirja töögrupp.
ETTLi juhatusse kuuluvad Raido Bergstein, Laura Kvelstein ja Maria Uppin. Volikogu liikmed on Raho Aadla (volikogu esimees), Anne Tamm-Kivimets, Eline Selgis, Indrek Kornel, Jane Miller-Pärnamägi, Kadi Aare, Kaisa Kattai, Kati Ly Koit, Katrin Kreutzberg, Lii Ainsalu, Monika Tomingas, Sille Kapper-Tiisler.
Tegevjuht on Sille Ardel.