Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

Kirsten Simmo

juhatuse liige
e-post kirsten@teater.ee
tel +372 5563 9219

Kirsten vastutab agentuuri igapäevase tegevuse eest ja tegeleb autoriõiguste vahendamisega.

Heidi Aadma

dramaturg
e-post heidi@teater.ee
tel +372 628 2342

Heidi tegeleb agentuuri raamatukogu haldamise ja tekstide laenutamisega, samuti eesti dramaturgia tutvustamisega välismaal, uudisnäidendite otsimisega Eesti teatritele ning näidendivõistlustega.

Tiia Sippol

teatriinfo toimetaja
e-post tiia@teater.ee 
tel +372 5343 2930

Tiia kogub ja valmistab publitseerimiseks ette teatristatistikat, kogub infot Teatrielu kroonikasse ning hoiab korras agentuuri andmebaase.

Liisi Aibel

välissuhete koordinaator
e-post liisi@teater.ee
tel +372 5590 7002

Liisi tegeleb agentuuri välisprojektidega ning vahendab Eesti teatrit välismaale korraldades esitlusfestivali draamamaa.weekend.

Karin Allik

kodulehe toimetaja
e-post karin@teater.ee
tel +372 5903 3077

Karin uuendab ja toimetab infot agentuuri kodulehel, saadab välja uudiskirju ning askeldab sotsiaalmeedias.

Guido Viik

finantsist
e-post guido@teater.ee
tel +372 504 6758

Guido tegeleb autoriõiguste lepingute, litsentsitasude ja raamatupidamisega.



Anu Lamp

ITI Eesti Keskuse president
e-post anulamp@hotmail.com




Asukoht

Eesti Teatri Agentuuri kontor ja raamatukogu asuvad Vaba Lava teatrimajas aadressil Telliskivi 60a/9, 10412 Tallinn.

Raamatukogu

Agentuur on avatud E-N 11-17.
e-post heidi@teater.ee
tel +372 628 2342

Juriidiline aadress

SA Eesti Teatri Agentuur
Telliskivi 60a/9
10412 Tallinn
rg-kood 90009559
ak EE257700771002897977, LHV Pank
VAT nr EE101204873

e-post info@teater.ee