Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

ZUGA ERI Kanuti Gildi SAALis

06.05.2005 15:03

11. ja 12. mail saab Kanuti Gildi SAALis teoks omapärane üritus ZUGA ERI, kus teravdatud tähelepanu all ZUGA ühendatud tantsijate viimane uuslavastus "ZUGA müüt ja tegelikkus".
Kolmapäeval saab näha aprilli algul esietendunud terviklavastust ning neljapäeval kolme soolot, mis olid lavastuse lähtepunktiks. Tiina Möldri soolo "Näoga maa poole" ja Mairika Plakso "väikesed asjad" tulevad esmaesitlusele, Kaja Kannu soolo "There are laika dogs living in Estonia" esietendus 13. aprillil Belgias Kortrijkis.

Lavastuse "ZUGA müüt ja tegelikkus" autorite loomeprotsess sai teoks käesoleva aasta jaanuarist märtsini. Kui Tiina Mölder töötas Tallinnas, siis Mairika Plakso resideerus Põlvas ning Kaja Kann Belgia väikelinnas Kortrijk’is. Pärast edukaid etendusi Tallinnas osales "ZUGA müüt ja tegelikkus" ka mainekal Springdance festivalil Utrechtis.

Omapärase võimalusena on publikul võimalik ühe piletiga külastada etendusi mõlemal õhtul ning süveneda autorite maailma ning oma silmaga näha kõigepealt terviklahendust ning järgmisel päeval ka enne valminud "detaile". Neljapäeval, 12. mail toimub pärast sooloetendusi ka arutelu autoritega, mida viib läbi Ivar Põllu.

ZUGA ERI:
11. mail kell 19:30
ZUGA ühendatud tantsijad "ZUGA müüt ja tegelikkus"
Koreograafia ja esitus: Mairika Plakso, Tiina Mölder ja Kaja Kann

12.mail kell 19:30
Kaja Kann "There are laika dogs living in Estonia"
Tiina Mölder "Näoga maa poole" (esietendus!)
Mairika Plakso "väikesed asjad" (esietendus!) 

Piletid (50/90) saadaval Von Krahli Teatri kassas, Piletilevi (www.piletilevi.ee) ja Piletimaailma (www.piletimaailm.com) müügikohtades ning pool tundi enne etenduse algust koahpeal.

Lisainfo:
Mairika Plakso:
5217426
[email protected]
www.saal.ee