Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Webinaride sari: Loomeettevõtja, kas väljud kriisist võitjana?

15.04.2020 16:35

16.04 / 23.04 / 28.04 kell 10:00–11:30 / 30.04 kell 15:00–16:30

Tallinna Loomeinkubaator koostöös EAS-iga esitleb veebiseminaride sarja, mille käigus jagavad erinevad oma ala tippspetsialistid ning praktikud nõuandeid, kuidas kriisist väljuda võitjana. 

Hetkel kogu maailma hõlmav kriis on muutnud praeguseks turusituatsioone, tarbimisharjumusi ja mõtteviise ning nõuab seetõttu ka ettevõtetelt uusi ärimudelid. Oluline on juba täna teha esimesi ja õigeid samme, et kriisist tugevamana väljuda. Eesoleva webinaride sarja fookus on just kultuurist ja loomingust sisendit saavate ettevõtete terviklikul arendamisel.

Toome teieni neljast olulisest teemast koosneva veebiseminaride programmi, mis on mõeldud ühe tervikuna, ja samaaegselt ka kasulikud üksikutel valitud seminaridel osaledes. Kõik seminarid koosnevad kahest osast, millest 60 minutit on ettekanne ja 30 minutit küsimuste ja vastuste voor. Juttu tuleb veebikaubandusest, inimeste tarbimisharjumuste muutumisest praeguses olukorras, aga ka sellest, millised võiks olla uued strateegiad ettevõtluses, kuidas veelgi paremini planeerida finantse ja olla valmis muutusteks.

Programm:

16.04 kell 10.00–11.30 Online kaubandus ja tarbimisharjumuste muutused. 

Esineja Priit Kallas on turunduse ja reklaamiga tegelenud üle 20 aasta ja aidanud kaasa paljude Eesti tipp-brändide turundamisele. Hetkel haldab ta sotsiaalmeedia turundusele keskenduvat veebiajakirja www.dreamgrow.com, mille kaudu jagab Priit teadmisi sotsmeedias ja digiturunduses tulemuste saavutamises huvilistele üle maailma. Lisaks on Priit viinud läbi ka üle 400 koolituse seminaride, konverentside ja töötubade näol.

Registreeru SIIN.

23.04 kell 10.00–11.30 Muudatuste juhtimine – milleks muutuvas ettevõtluskeskkonnas valmis olla? 

Esineja Margus Alviste on koolitajana tegutsenud 20 aastat, olles keskendunud strateegilise- ja üldjuhtimise, müügi ning enesejuhtimise teemadele. Margus on töötanud õpetajana, produtsendina ning juhtinud Eesti Telefoni info- ja reklaamiosakonda ja ettevõtte avalikke suhteid.

Registreeru SIIN.

28.04 kell 10.00–11.30 Loomeettevõtte finantside planeerimine ning võimalike laenude kaasamine. 

Esineja Paavo Siimann on kahe-aastase kogemusega finantsjuht, Tallinna Tehnikaülikooli õppejõud, koolitaja ja mentor.  

Registreeru SIIN.

30.04 kell 15.00–16.30 Uued ärimudelid muutuvas majanduskeskkonnas. 

Ingliskeelse seminari esineja Jason Blumer on loovmajanduse ala konsultant, nõuandja ja koolitaja ärimudelite valdkonnas ning aitab hoogu lükata mitmete loovagentuuride ja ettevõtete kasvule.

Registreeru SIIN.

---
Käesolev veebiseminaride sari on kaasrahastatud Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetme raames toetatud projektide "Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021" (EU53522) ning "Loomemajandusalaste teadmiste ja oskuste arendamine" (EU49773) tegevustena. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.

Hoia meie tegemistel silma peal ka Tallinna Loomeinkubaatori kodulehel https://inkubaator.tallinn.ee/ ja Facebookis https://www.facebook.com/inkubaator/.

Lisainfo:
Meisi Volt
Turundusjuht