Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Von Krahli teatri “Kinosalong” alustab uut hooaega

21.09.2015 18:12

Kinosalong Mari Jürjens / Eesti Ballaadid
Septembris avab Von Krahli Teatris taas uksed igakuine „KINOSALONG“. Hubases ruumis saate veeta mõned tunnid mõnusa muusika ja Von Krahli Teatri kullafondi saatel. Aastate jooksul on meie teatris lavavalgust näinud palju toredaid lavastusi. Nüüd võtame nad riiulist, pühime tolmu ja toome taas teie ette, seda juba suurel ekraanil.

22. ja 23. septembril kell 19.00 alustab õhtut Mari Jürjens (Pokinen) oma lauludega. Laulev näitleja Mari on andekas ja mitmekülgne noor naine, kes võitnud oma imelise hääle ja südamlike lauludega paljude eestlaste südamed. 

Õhtu teises pooles näitame Von Krahli Teatri lavastuse „Eesti Ballaadid“ täispikka salvestust. Pärast augustikuist Tormise-Kaljuste-Jalaka „SÜNNISÕNAD“ lavastust on kõige õigem tuletada meelde Veljo Tormise ja Peeter Jalaka esimest koostööprojekti, mis esietendus Kuusalu vallas Soorinna külas endises kolhoosi heinaküünis 18. augustil 2004. aastal. Lavastus võitis Eesti teatri aastaauhinna 2004 muusikalavastuste žanris ning Peeter Jalakale omistati selle lavastuse eest riigi kultuuripreemia.


Õhtu pikkus 2 tundi 15 minutit.

Pileti hind 10 eurot, Von Krahli Teatri klubiliikmetele 8 eurot.