Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Von Krahli Kinosalongis “Mõned teravad polaroidid”

11.11.2015 17:18

Von Krahli Teatri Kinosalongis linastub
17. ja 18. novembril kell 19.00 Mark Ravenhilli „Mõned teravad polaroidid“.

Lavastaja Ingomar Vihmar, näitlejad: Liina Vahtrik, Tiina Tauraite, Erki Laur, Juhan Ulfsak ja külalistena Peeter Rästas, Helgur Rosenthal.
https://vimeo.com/141986557

Õhtu juhatab sisse Arno Tamm oma soolokavaga.

Mark keskendub tõsistele ja valusatele probleemidele ühiskonnas ja inimhinges. Ravenhillist hakati rääkima kui omapärase huumorimeelega, intelligentsest ja jahmatavast sotsioloogist Inglise näitekirjanduses. Ta on muutunud uue laine tuntuimaks kaubamärgiks Briti teatris. "See lavastus oli minu jaoks suur leid ja tõestus, et tasub vanu etendusi ka ekraanilt vaadata: kaks erinevat kogemust ning alles nüüd märkasin, kui suurepärase rolli tegi tookord Erki Laur. Ekraanil on ju näitlejad palju lähemal!", kirjeldab lavastust Kinosalongi vedaja Kersti Karro.

Selle kuu Kinosalongi muusikaline maiuspala tuleb Arno Tammelt, kes on lõpetanud jazzmuusika eriala Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemias, osalenud mitmes muusikateatri suurprojektis (Nargen Festivali ja VonKrahli Eesti Naiste Laulud, Eesti Meeste Laulud; Vanemuise ja NO99 Ruja; Nukuteatri Libahunt); tegutseb vabakutselise heliloojana ja musitseerib Eesti ühes hinnatumas folkbändis Paabel ning post-rokki viljelevas ansamblis Lewski.

Pileteid saab broneerida aadressil [email protected]