Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Von Krahl pakub 20 tundi puhast rõõmu

24.10.2012 14:45

Von Krahli TeaterEesti sitkeim alternatiivmuusikaklubi ning eksperimentaalteater Von Krahl tähistab 26. ja 27. oktoobril teismelise-east väljumist peomaratoniga kultuuritempli kahel korrusel.

26. oktoobril algab sünnipäeva pidu "ROCK ON!" kell 19, lavale astuvad vanad ja uued legendid: Ultima Thule, Apelsin, Compromise Blue, Elephants from Neptun, Jäääär jt. DJ on Aivar Meos.
27. oktoobril kell 19 jätkub kõik "ROCKS OFF!" programmiga. Laval on sünnipäevalisi hullutamas Röövel Ööbik, ans Andur, Lenna, Marten Kuningas, Zahir, Badass Yuki jt.

Suurejooneliste pidustustega 20. tegutsemisaasta täitumist tähistava Von Krahli klubi olulisust kohalikul peomaastikul on raske alahinnata. Just siin on alustanud ja siia tagasi jõudnud mitmed legendaarsed peosarjad. See Rataskaevu tänava kultuuritempel on kahe dekaadi vältel olnud sünnipaigaks ja residentklubiks pea kõigile peavoolust vapralt vasakule astuvaile muusikaskeenedele, ent samas näitab just sellel laval esinemine, et artist on ületanud teatud künnise.

Pilet peole maksab 10 eurot, sooduspilet 5 eurot.

Juubelipidustused Krahlis jätkuvalt veel ka 2. ning 3. novembril. Siis külastab Krahli OPTIMO Glasgow'st (UK) ning esitletakse Pedigree uhiuut albumit "Satanic Disappointment".

Rohkem infot: www.vonkrahl.ee

Teate edastas:
Katrin Maimik
+37256502721
[email protected]