Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Viru keskuses esinevad Hongkongi tantsijad

11.07.2017 20:24

Living in the Moment
12. ja 13. juulil kell 13.00 toimuvad Viru Keskuse III korrusel Rahva Raamatu Cafe More kohvikus etendused vaimustavate Hongkongi tantsijate Carrol Ho ja Ivy Tsui tantsulavastusega "Living in the Moment". Tantsijad on Eestisse toonud lavastaja-koreograaf Teet Kask ja elamus on garanteeritud!

Tantsulavastuse teeb eriliseks just asukoha valik. Esinejad lähtuvad lugudest, kultuurikontekstist, ruumist, objektidest, helidest, värvidest ja lõhnadest. Vaatluste, isiklike tõlgenduste ja keha tundlikkuse kaudu arendavad esinejad "vestlust" ruumis. Kohaspetsiifiline tantsuline väljendus on dialoog inimeste ning valitud ruumi vahel. See on tantsu ilu kogemine ja tantsu ilu väärtustamine väljaspool lava ehk väljaspool teatriruumi maagilist keskkonda. Liikumise ilu kogemine igapäevases ruumis, kus on meeled vabad ja mis võimaldab tähele panna, annab omakorda võimaluse väärtustada oma keskkonda ja näha elu erinevast perspektiivist.

Carrol Ho ja Ivy Tsui on noored Hongkongi tantsijad, kes viibivad praegu Eestis ja viivad läbi loomingulist laboratooriumi "Elu hetkes", millest võtavad osa Eestis resideeruvad liikumiskunsti esindajad.

Etendused on kõigile tasuta ja kestavad napid minutid – tasub aegsasti kohal olla. Tantsijad on Eestisse toonud lavastaja-koreograaf Teet Kask ja elamus on garanteeritud!