Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Viljandi Kultuuriakadeemias esietendub Williamsi “Tramm nimega “Iha””

17.02.2005 11:11

Viljandi Kultuuriakadeemias esietendub 22. veebruaril kell 19.00 lavakunstide osakonna teatrikunsti eriala V lennu diplomilavastusena Tennessee Wiliamsi näidend "Tramm nimega "Iha"".

Lavastaja: Helen Rekkor, juhendaja Kalju Komissarov
Kunstnik: Kadri Karu, juhendaja Krista Tool
Valguskujundus: Villu Konrad
Koreograaf: Anne-Liisi Puhmaste

Mängivad: Liisa Taul, Silja Miks, Indrek Apinis, Jaanus Kask, Kärt Reemann, Kristel Mägedi, Alo Kurvits, Joonas Parve, Jarmo Veetamm, Marko Mäesaar.

Lavastaja V lennu näitlejatudengi Helen Rekkori kommentaar:

Kuna "Iha" näol on tegemist mitte õppetöös ettenähtud, vaid täiesti omaalgatuslikult ette võetud "projektiga", millest me kuni peaaegu viimaste proovideni suutsime õppejõu eemal hoida, tunnen ma, et oleme selle töö käigus paljuski arenenud. Iseseisvunud.
Neljanda kursuse tudengitena oleme kolm ja pool aastat koos veetnud ja seega üksteist lähedalt tundma õppinud. Lavastamisprotsess oligi väga huvitav just eelkõige seetõttu, et mul tekkis inimesena, kes on juba näinud, mida keegi suudab (või arvab, et EI suuda) võimalus ärgitada oma kursusekaaslasi nende endi piire ületama.

Lavastust "Tramm nimega "Iha"" võib sellel kuul veel lisaks 22. veebruarile näha ka Viljandis toimuvatel tudengiteatrite päevadel 26. veebruaril.

Lisainfo:
Kätrin Roosileht
[email protected]