Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Teater plaanib uksed uuesti avada 2. mail

23.03.2021 09:03

Vene Teater plaanib uksed uuesti avada 2. mail 2021. Praegu on aga publik oodatud tutvuma teatri kevad-suviste plaanidega ning mängukavaga.

2. mail Suures saalis krimidraama "Inspektor tuleb".  J. B. Priestley näidendi lavastab teatri kunstiline juht Filipp Loss.  Saladuslik lugu, mis peidab endas arvukalt küsimusi. Paljudele neist peab vaataja ise leidma vastuse.

20. mail esietendub koguperelavastus "Alice", mis põhineb Lewis Carrolli tuntud lasteraamatul "Alice Imedemaal" ja selle lavastab Juliana Laikova.  Sügav, peenetundeline ja liigutav lugu väikesest  tüdrukust.  Vaatajaid ootab põnev ja unustamatu seiklus tõelisel Imedemaal!

Kevadesse planeeritud esietendus "Tarkpea" Ostrovski näidendi "Pärast tarku palju, ette ei ühtegi" ainetel lükkub aga suvesse. Lavastus jõuab vaatajateni 19. augustil. Kerge, rütmiline ja veidi hullumeelne lavastus aitab vabaneda rõhuvatest emotsioonidest, juhtida tähelepanu eemale kriisidest ja loodetavasti saame selleks ajaks vabaks ka koroonaviirusest.

25. augustil näeb esietendust Vene Teatri väikeses saalis lavastus "Mrožek",mis põhineb poola näitekirjaniku Sławomir Mrożeki kahel ühevaatuselisel näidendil. Lavastajad Viktor Marvin ja Dmitri Kosjakov lähtuvad absurditeatri mängureeglitest ja püüavad tõestada, et parim ravim meeleheite vastu on - naer! Ja ei ole mõtet vaadata elule liiga tõsise pilguga.

29. juulist 8. augustini kutsub Vene Teater vaatajaid nautima vabaõhuetendust "Eesti matus" Andrus Kivirähki näidendi põhjal. Seda eneseiroonilist, kohati valusalt naljakat ning samas nukra alatooniga lugu armastavad nii teatritegijad ise kui ka publik. Seepärast kutsub teater vaatajaid taas Viimsi vabaõhumuuseumisse, et nautida mere kaldal, vabas õhus, ajalooliste taluhoonete vahel seda kaasakiskuvat lugu Vene Teatri suurepärase näiteseltskonna esituses.

Piletid on juba müügis! Vene Teatri kevad-suvine mängukava leiate siit.

Info piletite vahetamise ja tagastamise kohta:

Ärajäänud etendustele ostetud pileteid saab vahetada uue etenduse pileti või kinkekaardi vastu, soovi korral ostetakse piletid teatri kassas tagasi. 

Teatri kassa on avatud E-R kell 11-19 , L-P on kassa suletud.

Piletite vahetamise või tagastamise sooviga (nii PDF-piletite kui ka Piletilevi ja Piletimaailma kassadest ostetud piletite) palume saata e-kiri meie kassasse aadressil [email protected] 
Tooge kirjas välja oma pileti ID number ja täpsustage, kas soovite piletit vahetada või tagastada. Piletite tagastamise soovi korral lisage juurde ka oma pangakonto number. 

Täiendav informatsioon: tel 611 4911 / [email protected]