Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Teater mängib suvel lavastust “Eesti matus” vabas õhus

05.05.2020 11:39

1.–9. augustini 2020 kutsub Vene Teater  vaatajaid Viimsi vabaõhumuuseumisse (Rohuneeme tee 51), kus mängitakse  Andrus Kivirähki tuntuimat näidendit "Eesti matus" Üllar Saaremäe lavastuses.

Andrus Kivirähki näidendit "Eesti matus" on Eesti teatrilaval saatnud lausa erakordne edu. Siin ei ole midagi imestada, räägib ju näidend ühe eesti pere elust, mis on paljuski sarnane tuhandete teiste perede lugudega.  Äratundmist leiab siit iga eestlane. Publikumenu on saatnud ka eelmisel hooajal Vene Teatris esietendunud lavastust "Eesti matus" — see on särav, mitmetasandiline ja kohati ootamatus võtmes. Iga vaataja leiab sealt oma elutõe, palju naljakaid äratundmisi ning ootamatuid arenguid, kus teravmeelsed ja sügavad dialoogid panevad tõsiselt järele mõtlema. 

Eeloleval suvel mängib Vene Teater seda lavastust uues formaadis, värskes õhus Viimsi vabaõhumuuseumis. Pärast pikka isolatsiooni on see suurepärane võimalus saada osa heast teatrist mõnusas ja vabas keskkonnas. Arvestades näidendi temaatikat võib kindlalt väita, et suvine mängukoht lisab populaarsele teatritükile uusi värve ja nüansse. Nautige teatrit vabas õhus hoides teiste külastajatega ohutut distantsi!

Lavastuses teevad kaasa Eduard Tee, Katrin Sutt, Larissa Savankova, Artjom Garejev, Sergei Tšerkassov, Leonid Ševtsov, Juri Žilin, Jelena Jakovleva, Jekaterina Kordas.  

Etendustel on sünkroontõlge eesti keelde.

Lavastust mängitakse 1., 2., 8. ja 9. augustil algusega kell 18 ning 4., 5., 6. ja 7. augustil algusega kell 19. Muuseumi väravad on teatrikülastajatele avatud tund enne etendust. Piletid on müügil Vene Teatri kassas, Piletilevi müügipunktides ja Piletimaailmas. 

Lisateave ja piletite tellimine: telefonidel 611 4911 ja 611 4962 või e-mail [email protected].
 
Rohkem infot: