Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Teater jätkab ringreisifestivali Tartus

25.10.2004 11:17

Eesti Riiklik Vene Draamateater jätkab oma ringreisifestivali "Vene Teater Eesti Linnades" - pühapäeval ja esmaspäeval, 24. ja 25. oktoobril, pakutakse teatrirõõmu Tartu publikule.
Pühapäeval on Vanemuise väikeses majas kaks Vene Teatri etendust: kell 13.00 lustakas kogupereklounaad "Klounidel külas" ja kell 18.00 eestikeelse tõlkega "Ivanov" Eduard Tomaniga nimiosas. Esmaspäeval kell 19.00 mängitakse sealsamas Eino Baskini lavastatud põnevuskomöödiat "Kes aevastas?!".
Tavapärastel väljasõitudel piirdub teater vaid etenduste andmisega, festivali "Vene Teater Eesti linnades" raames kohtutakse oma publikuga ka väljaspool lava - n.ö. silmast silma.
24. oktoobril kell 12 toimub teatrikohvikus "Shakespeare" festivali avamine Tartus, kus lisaks tavapärastele tervitussõnadele kõlavad vene luule ja romansid Herardo Kontrerase ja Eduard Tomani esituses. Esmaspäeval kell 15.00 esitatakse aga sõbralik väljakutse Tartu linnavalitusele: Turu tänava spordihoones saab teoks sportlik sõpruskohtumine saalijalgpallis.
Mõlemale üritusele on oodatud kõik huvilised ja sissepääs sinna on kõigile prii.

Ringreisifestival "Vene Teater Eesti linnades" saab teoks tänu Elion´i toetusele.

Merle Ljubimova
Vene Teatri turundusjuht
tel 52 61 891