Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Teater jätkab igapäevast tööd

08.09.2020 14:55

Kõik Vene Teatri töötajad on terved! Teater jätkab igapäevast tööd.

Pärast seda, kui eelmisel nädalal selgus muusikali "Minu veetlev leedi" külalisartisti koroonatesti positiivne tulemus, suunati terve teatri kollektiiv koroonaviiruse testi andma.  Eile tegidki kõik teatri töötajad Koroonaviiruse Covid-19 testi ning täna kinnitati Terviseametist, et kõikide vastused on negatiivsed!

Esmaspäeval, 7. septembril 2020 andsid Terviseameti suunistest lähtuvalt kõik teatri töötajad ja ka kõik muusikalis "Minu veetlev leedi" külalistena kaasa tegevad artistid koroonatesti ja mitte ühelgi juhul koroonaviirust ei tuvastatud.

Teatri kõik ruumid on desinfitseeritud, puhastatud ning valmis publiku vastuvõtuks.

Seoses ära jäänud muusikali esietendustega on mängukavas tehtud mitmeid muudatusi.  Ülevaadet kõikidest uutest kuupäevadest näeb Vene Teatri kodulehel https://veneteater.ee/et/news/1776.html

Edaspidi jätkab tööd mängukavast lähtuvalt.

Kogu teatri kollektiiv avaldab tänu kõikidele teatri sõpradele ja poolehoidjatele, kes suhtusid olukorda mõistvalt ning saatsid meile toetavaid kirju ja sõnumeid. Kuigi 100% väljamüüdud esimesed "Minu veetleva leedi" etendused lükkusid  edasi, osteti kassas tagasi vaid vähem kui 10 piletit. Kõik varem pileti ostnud külastajaid olid nõus uute kuupäevadega.

Ära jäänud etendustele ostetud piletid kehtivad uutel mängukavas olevatel kuupäevadel. Kui piletiomanikule siiski  uus kuupäev ei sobi, palume võtta ühendust teatri kassaga [email protected].

Kassa töötab tööpäeviti kell 11- 19 ja puhkepäeviti kell 14-18.