Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Teater avab proovisaalide uksed

03.09.2018 20:19

Vene Teater avab 5. septembril 2018 oma proovisaalide uksed, kutsudes teatrisõpru ja ajakirjanikke osa saama uuslavastuste proovidest. See on hea võimalus heita pilk "kulisside tagustesse töötubadesse2, vaadata kuidas näitlejad ja lavastajad proove teevad. Septembri alguses toimuvad teatris korraga mitme lavastuse proovid. Kaks lavastajat - Semjon Zlotnikov ja Filipp Loss on võimaldavad kolmapäeval oma proove jälgida kõigil huvilistel.

5.septembril saab ajavahemikus kell 13-14.30 külastada kahe erineva lavastuse proovi. Semjon Zlotnikov, kelle näidendeid mängitaks kogu maailmas juba aastakümneid suure eduga, teeb Vene Teatri suures saalis proove enda kirjutatud näidendiga "Tuli mees naise juurde", näitlejatena teevad lavastuses kaasa Larissa Savankova ja Rain Simmul (külalisena Tallinna Linnateatrist).

Filipp Loss alustas tööd Yasmina Reza populaarse komöödiaga "Tapatöö jumal", kus mängivad Tatjana Jegoruškina, Anna Sergejeva, Viktor Marvin ja Dmitri Kosjakov.

Vene Teatril on suur rõõm tutvustada vaatajatele teatri köögipoolt ning anda teatrisõpradele võimalus uudistada uuslavastuse valmimise protsessi. 

Sissepääs proovidesse on kolmapäeval, 5.septembril, avatud kell 13.00-14.30.

Lisainfo: 
Mari Torga
SA Vene Teater
5257137