Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vene Draamateatris jõuab lavale “Kaasavaratu peig”

23.10.2003 11:16

Reedel, 24. oktoobril kell 19.00 esietendub Vene Draamateatris tunnustatud  vene näitekirjaniku Ljudmilla Razumovskaja komöödia "Kaasavaratu peig". Näidendi lavastab Moskva lavastaja Jelena Dolgina ja kunstnikutöö teeb teatri peakunstnik Marianne Kuurme.

Hoolimata tõsisest pealkirjast on tegemist teravmeelse komöödiaga - neli üksikut naisterahvast tutvuvad ajalehekuulutuse kaudu ühe ja sama mehega. Loomulikult arvab igaüks neist olevat just enesel eelisõiguse. Nii leiabki see vaene mees, kelle ainsaks varanduseks on elult saadud kurvad õppetunnid, end äkki keset naiselike rivaalitsemiste virrvarri.

Nimosas Herardo Kontreras, tema arvukate "pruudikandidaatide" rollides astuvad üles Lidia Golovataja, Jelena Jakovleva, Veronika Kovtun, Tamara Solodnikova ja Lilia Šinkarjova.

Esietenduseks saabub Tallinna ka näidendi autor Ljudmilla Razumovskaja, kelle sulest on Vene Draamateatri repertuaaris veel ka komöödia "Prantsuse kired Moskva lähedases suvilas", mida on menukalt mängitud ka Viljandi Draamateatris Ugala.


Merle Ljubimova
Vene Draamateatri turundusjuht
052 61 891