Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Veiko Tubina „Väike õpetus dieedipidajale“

27.11.2012 11:48

Pajats voi poeet, Veiko TubinKolmapäeval, 28. novembril kell 18.00 on kõik oodatud Särevi Teatrituppa (Tina 23-13, Tallinn) järjekordsele luuleõhtule sarjast „Pajats või poeet“. Kavaga „Väike õpetus dieedipidajale“ kustutab publiku luulenälga Tallinna Linnateatri näitleja Veiko Tubin.

Veiko Tubin (s. 1983) lõpetas 2006. a lavakunstikooli XXII lennu näitleja erialal ning töötab sellest ajast peale Tallinna Linnateatris. Lisaks rollidele lavastustes „Keskööpäike“, „Hecuba pärast“, „Ronk“ jt on ta teinud ka lavastuste muusikalisi kujundusi ning teenib leiba trupijuhi vastutusrikkal ametikohal. Vaimutoitu saab ja jagab teistelegi läbi fotograafiahuvi, muusika kirjutamise ning luuletuste.

Näitlejate luuleõhtute sari „Pajats või poeet?“ sai alguse 2011. aastal, mil oma loominguga astusid publiku ette Merle Jääger, Kristjan Üksküla, Viire Valdma ja Andres Noormets.

Sel aastal on luulekavaga esinenud Kristo Viiding ja Madis Ristmägi, Üllar Saaremäe ja Toomas Suuman ning järge ootab Marilyn Jurmani õhtu detsembris.

Sissepääs muuseumipiletiga 2€/1€

Lisainfo ja kontakt:
Kirsten Simmo
kirsten.simmo@tmm.ee, 6442884, 53339693

Särevi Teatrituba
Tina 23-13, tallinn
http://teatrituba.tmm.ee
Kohtumiseni muuseumis!