Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

VAT Teatri ülevaatedekaad

25.09.2006 12:16

VAT Teater on Eesti vanima väiketeatrina jõudnud oma 20. hooajani !

25. septembrist 12. oktoobrini näitab VAT Teater ette oma sünnipäevase hetkeseisu: juubelihooajale kohaselt nimetatud Ülevaatedekaadi raames saab publik üle vaadata kõik lavastused, mis hetkel repertuaaris.

Praegu teatri mängukavas oleva kaheksa lavastusega antakse ülevaatedekaadil kokku kümme etendust, millest ka etendustesarja nimetus. Teatri lavastuste hulgas on vaatamist nii noortele ja täiskasvanuile kui ka lastele. Mõnedki neist lugudest on leidnud tunnustust välismaistel teatrifestivalidel: "Kivid" (lav. A. Toikka), "Kalevipoeg" (lav. M. Zohner), "Lend üle ookeani"(lav. B. Andersson), "Pal-tänava poisid" (lav. A. Toikka).

VAT Teatri repertuaaris on ka kaasaegsed eesti näidendid nagu Mart Kivastiku "Teener" (lav. R. Pass) ja Urmas Vadi "Elvis oli kapis"(lav. A. Toikka) ning uus dramaturgia piiri tagant "Vaenlase kosmeetika" (lav. P. Raudsepp).

Publikule teadmiseks: kui valida vaatamiseks välja kolm Ülevaatedekaadi etendust, siis ühe etenduse pilet on VATi poolt kingituseks!
Kõik Ülevaatedekaadi etendused, peale cool-eepose "Kalevipoeg", toimuvad Rahvusraamatukogu teatrisaalis. Viimast näidatakse KUMU auditooriumis.

Alates 26. septembrist kuni 1. oktoobrini saab osta VAT Teatri oktoobrikuu etendustele pileteid 50%-lise soodushinnaga.

Juubelihooaja puhul ei jäta eesti vanim vabateater unarusse ka ammuseid VATi sõpru maakondades - kevadeks peaks meie Teatribuss oma tuuriga jõudma läbi käia terve Eesti. Bussituur algas 22. septembril "Pal-tänava poistega" Haapsalust.

Juubelihooaja järgmise esietendusega 21. oktoobril on VAT Teatril au avada Tallinnas ka täiesti uus teatrisaal - Viru Keskuse IV korrusel lavastab Christian Römer (varem VAT Teatris lavale toonud "Jumal on DJ" ja "Kolumatsi") Kristof Magnussoni mahlaka bulvarikomöödia "Meeste varjupaik". Osades: Raivo E. Tamm, Tanel Saar, Janek Joost ja Margo Teder.

Tiiu Talvist
VAT Teater
turundusjuht
53 492 856
[email protected]