Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vastlapäeval Estonia parklas III Estonia maraton

08.02.2016 15:38

III Estonia maraton
Vastlapäeval, 9. veebruaril kell 16 toimub Estonia parklas III Estonia maraton, mille jaoks avatakse südalinna esimene suusahüppemägi. Lisaks mäehüpetele tuleb võistlejatel läbida takistustega murdmaarada. Merekultuuriaastale kohaselt on kavas ka jääpurjetamine. 

Maratonil võtavad mõõtu neli võistkonda - Kultuuriministeerium, Eesti Rahvusringhääling, 
Estonia III maraton
Eesti Draamateater ja Rahvusooper Estonia. Kultuuriministeeriumi võistkonna kapten on minister Indrek Saar, võistkonda kuuluvad Anu-Maaja Pallok, Kai-Ines Nelson, Aneth Rosen, Meelis Kompus ja Silver Meikar. Eesti Rahvusringhäälingu meeskonda juhib juhatuse esimees Margus Allikmaa ja meeskonda kuuluvad Liisu Lass, Maarja Merivoo-Parro, Rain Kooli, Jüri Muttika ning Vitali Vesterinen. Rahvusooperi võistkonna eesotsas on teatrijuht Aivar Mäe, võistlevad Kaspar Mänd, Mart Madiste, Marika Muiste, Triinu Leppik-Upkin ja Olga Zaitseva. Draamateatri võistlejaid esindab teatrijuht Rein Oja, võistkonnas on Tõnu Oja, Pääru Oja, Tiit Sukk, Jüri Tiidus ja Markus Luik.

Hüppemägi ja takistusrada on harjutada soovivatele võistlejatele ja estoonlastele avatud juba kell 15, võistlus algab kell 16.Võistluse peakohtunik on Allar Levandi ja kohtunikud Sepo Seeman, Ago Markvardt ning Magnar Freimuth. Reporterikabiinist jagavad kommentaare Lembitu Kuuse ja Taavi Libe.

Kõik huvilised on oodatud suurvõistlusele kaasa elama!

Vaata lisainfot Facebookist.