Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Värske Rõhu noorte kriitikute konkursil saab arvustada ka näidendeid

05.10.2023 15:03

Värske Rõhk on välja kuulutanud viienda noorte kriitikute konkursi. Arvustusi oodatakse 2022. või 2023. aastal eesti keeles ilmunud luule-, proosa- või draamateostele ja esseistikale, teksti pikkus on 6000 kuni 10 000 tähemärki (tühikutega). Arvustused palutakse saata 31. oktoobriks 2023 Hanna Linda Korbile ([email protected]).

Parimad arvustused kuulutatakse välja novembri alguses ja auhinnatud tekstid avaldatakse ka Värskes Rõhus. Konkursi auhinnafond on 1000 eurot, millele lisandub ajakirja aastatellimus ja üllatusauhinnad. Osaleda võib mitme arvustusega.

Kriitikakonkursi eesmärk on teha lahti uks kõigile kuni 30-aastastele autoritele, kes soovivad siseneda kirjandusväljale ning osaleda kirjutamis-, toimetamis- ja avaldamisprotsessis. Värske Rõhk ootab töid ka autoritelt, kes on juba mõnes teises kirjandusžanris kätt proovinud ning soovivad katsetada midagi uut. Vormiga eksperimenteerimine on palavalt oodatud ja iga konkursitöö saab žüriilt põhjalikku tagasisidet!

Raamatuvaliku lihtsustamiseks koostas Värske Rõhk soovitusliku valiknimekirja 2023. aastal ilmunud luule-, proosa- ja draamateostest ning esseistikast: bit.ly/konkurss2023

Foto: Värske Rõhk