Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuises tuleb Piletisadu

06.09.2011 10:43

Vanemuise teater korraldab 7.-10. septembrini soodusmüügi kõigile oma etendustele kuni 2012. aasta juunikuu lõpuni.

Piletisaju käigus saab teatripääsmeid hankida täishinnast oluliselt soodsamalt. Lisaks on igal Piletisaju päeval erinev ja eriti soodne päevapakkumine, mis on saadaval ainult Vanemuise teatri suure maja kassas. „Vanemuise piletisajul kehtib loogika, et mida pikemalt sa oma teatriskäiku ette planeerid, seda soodsam pilet sulle on,“ ütles Vanemuise reklaami- ja müügiosakonna juht Ave Svarts.

Vanemuise etenduste soodushinnad kehtivad nii Tartus Vanemuise teatrimajades, Tallinnas Nokia Kontserdimajas kui ka mujal Eestis toimuvate Vanemuise külalisetenduste puhul. Piletisaju soodustused ei laiene varem tehtud piletibroneeringutele. Piletisaju ajal kehtivad ka meie tavapärased soodustused (pensionärid, õpilased).

Soodushinnaga pileteid saab osta Vanemuise teatri suure maja kassast, samuti Piletilevi, Piletimaailma ja Ticketpro müügikohtadest üle Eesti. Soodushinnad kehtivad ka kõigi kolme piletimüügisüsteemi internetikeskkonnast Vanemuise etendustele pileteid ostes. Interneti piletimüügissüsteemides hakkavad Piletisaju hinnad kehtima ööl vastu kolmapäeval kl 00.01. Piletisadu internetis lõppeb laupäeva hilisõhtul kl 23.59.

„Piletisadu on suunatud suurtele teatrisöpradele. Kasutage võimalust ja tere tulemast!“ ütles teatri juht Paavo Nõgene.
 

Lisainfo:
Ave-Marleen Rei
Vanemuise teatri pressiesindaja
Tel: 7440161, 53585343
[email protected]
www.vanemuine.ee