Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuises tegutsevad lasteetenduste eel Kollased Kassid

02.12.2009 11:38

Vanemuise teatri suures majas toimetavad tänasest kuni 9. jaanuarini kõigi lasteetenduste eel Vanemuise Kollased Kassid, kellega üheskoos saavad teatrikülastajad  kaunistada piparkooke, valmistada jõulukaarte ja kingikarpe ning laulda jõululaule.

Detsembris ja jaanuari esimesel poolel on Vanemuisel pakkuda lastele ja nende vanematelegi vaatamiseks koguni kolm vahvat lavastust: muusikal "Detektiiv Lotte", ballett "Pähklipureja" ning uus muusikaline sõnalavastus "Kuidas kuningas kuu peale kippus". Kollased Kassid on kõigi nende etenduste eel tund aega teatrikülastajate käsutuses.
"Varuge aega ja tulge lasteetenduste eel kogu pere või klassiga juba aegsasti kohale," ütles Vanemuise teatri noorsootöö juht Mall Türk. "Tegevust jätkub kõigile."

„Detektiiv Lotte“ on tõeline koguperemuusikal, mis meeldib kõigile – alates päris väikestest lastest kuni täiskasvanuteni välja. Piletihinnad: 125–180 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%, 40 inimesele 20%).
„Pähklipureja“, imekaunis ballett, mis kuulub vaieldamatult detsembrikuu juurde. Aegumatu jõuluklassika kogu perele! Piletihinnad: 85–105 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%).
„Kuidas kuningas kuu peale kippus“ on Vanemuise uus lastelavastus kooliealistele. Iseäranis hästi peaks see lugu sobima 12-aastastele poistele, sest just nii vana on lavastuse peategelane, kuid muidugi on oodatud ka nii nooremad kui ka vanemad koolilapsed, nii poisid kui ka tüdrukud. Piletihinnad: 95–155 krooni (grupisoodustus 20 inimesele 10%).

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected]
www.vanemuine.ee