Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuises autasustatakse „Nägin teatrit“ konkursist osavõtnuid

29.03.2011 12:45

Vanemuine korraldas juba kolmandat aastat järjest lastele ja noortele suunatud konkursi „Nägin teatrit“. Konkursi seekordsed võitjad kuulutatakse välja täna, 29. märtsil, laste ja noorte teatripäeva tähistamise raames Vanemuise suures majas. Parimad autorid ja juhendajad saavad auhindadeks teatripääsmeid ja –meeneid.

Konkursi „Nägin teatrit“ tööd võivad olla nii kirjutised kui pildid, lood või värsid, fotod või maalid, mis kannavad endas peegeldust teatrist. Konkursile laekunud töödest on suure maja fuajees üles pandud näitus. Parimate väljaselgitamine oli sellel aastal eriti raske, sest osalejaid ja esitatud töid kogunes tänavu rekordarv.

Kõik osalejad, umbes 300 erinevas vanuses õpilast üle Eesti, saavad Vanemuiselt täna kingituseks meeldejääva teatripäeva. Teatripäev sisaldab endas etendust „Appi! Ooper!? II“, erinevaid töötubasid (butafooria, lavarelvad, ballett), pidulikku autasustamist ning kringlisöömist.

"On rõõm tõdeda, et nende kolme aasta jooksul, mil konkurss toimunud on, on osalejate arv iga aastaga kasvanud. Meile saadetakse pilte, kirjatöid, lauamänge ning igasuguseid muid põnevaid vorme. Ma arvan, et teatri tegijatel on väga huvitav teada, kuidas lapsed ja noored neid näevad, konkurss „Nägin teatrit“ pakub selleks suurepärase võimaluse,“ rääkis Vanemuise noortetöö juht Mall Türk.

Järgmine konkurss algab kohe, kui eelneva konkursi võidutööd on välja kuulutatud.
Järgmise aasta 1. märtsini on kõik teatriteemalised tööd Vanemuisesse väga oodatud.
 
Lisainfo:
Ave-Marleen Rei
Vanemuise teatri pressiesindaja
Tel: 7440161, 53585343
[email protected]
www.vanemuine.ee