Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuise teatrit külastab täna 700 õpetajat

23.09.2011 12:49

Vanemuise teater on hooaja alguse puhul 700 Lõuna-Eesti õpetajat tasuta teatrisse kutsunud. Õpetajate päev algab 23. septembril kell 18 Vanemuise suures majas infotunniga, millele järgneb kl 19 „Mowgli“ etendus. Infopäeva eesmärk on tänada õpetajaid koostöö eest, jagada uudiseid ja pakkuda võimalust kolleegide seltsis etendust nautida.

Infotunnis räägitakse õpetajatele alanud hooaja lastele ja noortele suunatud uuslavastustest – neid on võrreldes eelmise hooajaga tunduvalt rohkem, sest lisaks suure ja väikese maja esietendustele jõuab vaatajate ette ka kolm väikelastele suunatud lavastust Teatri Kodu saalis. Lisaks tutvustatakse õpetajatele 2011/12 hooaja teatrikohtumisi ja teatritunde, Kollase Kassi Suvekooli jpm.

„Õpetajate infopäev on õpetajatele kompassiks teatri väga mahukaks muutunud laste- ja noorterepertuaaris orienteerumiseks. Tänaseks on teatritundides käinud juba tuhandeid lapsi ning õpetajate abiga oleme välja töötanud mitmeid meetodeid teatrimaailma tutvustamiseks lastele. Just selleks reedeks saab valmis ka teatriteemaline töövihik, mis aitab omakorda teatrit tundma ja mõistma õppida. Suur tänu kõikidele õpetajatele, kes leiavad aega ja võimalust lastega teatrisse tulla,“ ütles Vanemuise noortetöö juht Mall Türk.

Õpetajate infopäeva korraldab Vanemuine juba neljandat korda. Seda traditsiooni jätkatakse ka järgmisel sügisel.

Lisainfo:
Ave-Marleen Rei
Vanemuise teatri pressiesindaja
Tel: 7440161, 53585343
[email protected]
www.vanemuine.ee