Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuise teater lubab täita ühe unistuse!

17.08.2020 16:41

Järgmise, 2021. aasta alguses tuleb Vanemuise teatris välja lavastus, mis uurib unistamise kaduvat kunsti ning ilu kaasaegses maailmas. Avarama jalgealuse saamiseks soovib  lavastusmeeskond uurida Eesti inimeste huvitavaid, põnevaid, valusaid, koomilisi või ka igavaid kogemusi seoses unistamisega. Tänuväärne on iga mõttekild, mis leiab oma tee läbi alloleva küsitluse proovisaali. Saadud vastuste najal asub lavastusmeeskond hilissügisel unistamise lõpututel radadel rändama, lootuses 21. jaanuaril toimuvaks esietenduseks maha märkida teekond, mida mööda teisigi kaasa kutsuda.
 
Selleks, et vastamine paeluvamalt sujuks ning mängus oleks ka sõrmeotsatäis närvikõdi, avaneb ühel õnnelikul erakordne võimalus liikuda sammuke lähemale oma Kõige Suurema Unistuse täitumisele. Nimelt on lavastuse trupp seadnud endale eesmärgiks teha kõik endast olenev, et ühe õnneliku vastanu Kõige Suurem Unistus täituks. Teatris on kõik võimalik!
 
Küsitluse leiad siit. Palume vastata kuni 30.09.2020
 
Unistusi jäävad ootama Reimo Sagor, Jaanus Tepomees, Veiko Porkanen, Jaanus Nuutre ja Oliver Issak.
 
Vastajate vahel loositakse lisaks ühe unistuse täitmisele välja 2x2 piletit uuslavastuse "Ulmlejad" vabalt valitud etendusele.
 
Lisainfo:

Kertu Tombak

Vanemuise kommunikatsioonijuht

+372 53 457 359
www.vanemuine.ee