Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuise muusikalikontsert „Memory 2010” pühendub eesti muusikale

29.12.2009 14:18

Vanemuise teater annab 8.–16. jaanuarini Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Tallinnas kokku viis traditsioonilist muusikalikontserti „Memory 2010“, mis sellel korral on pühendatud eesti heliloojatele ja nende armastatud loomingule.

Muusikalikontsertidel astuvad lavale lauljad Hanna-Liina Võsa, Gerli Padar, Koit Toome ja Lauri Liiv, Vanemuise ooperisolistid Merle Jalakas, Jaan Willem Sibul ja Märt Jakobson ning teatri laulvad draamanäitlejad Maarja Mitt, Hannes Kaljujärv ja Tanel Jonas.

Seekordsel „Memory’l“ on paremate paladega esindatud lastemuusikalid „Nukitsamees“, „Burattino“ ja „Lumekuninganna“; muusikalid „Suveöö ilmsi“, „Kuldvasikas ehk Raha paneb rattad käima“ ja „Verevennad“; rockooper „Ruja“; operetid „Hermese kannul“, „Tuled kodusadamas“, „Raudne kodu“, „Ainult unistus“ ja „Laanelill“, mängufilm „Verekivi“; muusikalavastused „Kaotajad“ ja „Kuidas kuningas kuu peale kippus“ jmt.
Kontsertidel osalevad Vanemuise teatri sümfooniaorkester ja bänd. Dirigent ja konferansjee on Tarmo Leinatamm.

„Memory“ kontserdid toimuvad 8. ja 9. jaanuaril Tartus Vanemuise kontserdimajas, 10. jaanuaril Pärnu kontserdimajas, 15. jaanuaril Jõhvi kontserdimajas ning 16. jaanuaril Tallinnas Estonia kontserdisaalis.

 
Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected]
www.vanemuine.ee