Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuise loomenõukogu jagas tunnustust

23.12.2019 13:52

Traditsiooniliselt iga aasta detsembri lõpus annab Vanemuise teatri loomenõukogu välja aastaauhinnad loomingulistele, tehnilistele ja administratiivtöötajatele. Auhinnaga kaasneb rahaline preemia.  
 
2019. aastal pälvis Kia Autospiriti "Sõnateatri aastaauhinna" Veiko Porkanen väga põnevate ja kõrgel tasemel rollilahenduste eest ("Kirvetüü", "W") nii sellel kui ka eelnenud hooaegadel.

Tallinki "Muusikateatri aastaauhinna" vääriliseks tunnistati Oliver Timmusk toredate osatäitmiste eest viimastel hooaegadel väljatulnud muusikalavastustes nagu "Detektiiv Lotte", "Kaunitar ja koletis” ning "Mamma Mia". Lisaks osalemiste eest ooperigalal ja "Memory" kontsertidel nii solisti kui taustalauljana.

Larseni "Balletiteatri aastaauhinna" teenis Vanemuise repetiitor Rita Dolgihh pikajalise kohusetundliku töö eest oma ametikohustuste täitmisel nii muusika kui ka balletietenduste repeteerimisel.

Kinema "Tehnilise töötaja aastapreemiaga" tunnustati efektiivset, loominguliselt kaasamõtlevat ja oma meeskonda hästi koordineerivat vanemlavameistrit Ken Konrad Kermi.

Giga "Administratiivtöötaja aastapreemia" pälvis professionaalne ja ülikonstruktiivne töötegija – mehhatroonik ja töökeskkonnaspetsialist Even Poltan.

Auhindade üleandmisele järgnes ühine jõuluglögi maitsmine.

Lisainfo:
Kertu Tombak
Vanemuise kommunikatsioonijuht
+372 5345 7359
www.vanemuine.ee