Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuise Kollase Kassi Suvekool toimub sel aastal 10. korda

21.03.2019 16:03

Vanemuise teater ootab 14–19. aastaseid noori juba 10. suve toimuvasse Kollase Kassi Suvekooli. Sel aastal leiab suvekool aset 13.–24. augustini Vanemuise suures majas Karl Laumetsa ja Veiko Porkaneni juhendamisel. 
  
Suvekooli õpilased saavad kaasa teha lavastuses, mis valmib kümnekonna päeva jooksul juhendajate käe all. Lisaks õpitakse juurde teatritehnilisi oskuseid. Sel aastal on suvekooli keskmes sõnalavastus. Suvekooli esietendus on 24. augustil kell 19 Vanemuise suures majas.
 
Suvekooli trupp valitakse prooviesinemisel, mis toimub 7. aprillil Vanemuise suures majas. Prooviesinemiseks tuleb ette valmistada üks proosapala või luuletus ning midagi, mida hästi osatakse (laulmine, tantsimine, pillimäng vms). Prooviesinemisele registreerimise tähtaeg on 4. aprill. Registreerimisinfo palume saata aadressil [email protected] ning märkida osaleja nimi, vanus, kool, elukoht, meiliaadress, telefoninumber ja ka lapsevanema nimi, telefoninumber ja meiliaadress.
 
Kollase Kassi Suvekooli osalustasu on 130 EUR, mis sisaldab lõunasööke. Õppetöö toimub iga päev (k.a L ja P) reeglina kella 10–17ni, vajadusel ka pikemalt. Ööbimist ja teisi toidukordi teater ei taga.
 
Vanemuine korraldab Kollase Kassi Suvekooli alates 2010. aastast. Suvekooli raames on valminud draamalavastused, muusikalid ning ooper.
 
 
Lisainfo:
Kertu Tombak
Vanemuise kommunikatsioonijuht
+372 534 573 59
www.vanemuine.ee