Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuine lõpetab aasta meeleoluka peo ja glamuurse balliga

17.12.2010 18:20

Vanemuine korraldab 28. detsembril algusega kell 17 teatri suures majas meeleoluka aastalõpupeo „Goodbye 2010“. Esmalt saab vaadata „Sugar ehk Džässis ainult tüdrukud“ etendust ning pärast seda lõbusalt jalga keerutada. Pärast etendust on publikul võimalik kuni südaööni lõbusalt jalga keerutada. Tantsuks esinevad teatrimaja fuajees Aivar Tommingas ja ansambel Cassa Nova ning teatrikohvikus Shakespeare Raen Väikene.

30. detsembril toimub üheaegselt Vanemuise teatris ja kontserdimajas Lõuna-Eesti suurim aastalõpuball, kuhu oodatakse rohkem kui 1700 ballikülalist.
Vanemuise aastalõpuball pakub võimalust nautida Vanemuise artistide ja külaliste esinemisi ning hoogsate valsiviiside saatel jalga keerutada. Teatrijuht Paavo Nõgene sõnul on Vanemuisel kujunenud heaks traditsiooniks korraldada aasta lõpus kireva programmi ja parimate esinejatega ball. „Vanemuise ball on hea koht, kus koos oma sõpradega tähistada lõppeva aasta ärasaatmist,“ rääkis Nõgene.

Vanemuise teatri- ja kontserdimaja erinevates esinemispaikades astuvad ballipubliku ette Vanemuise Sümfooniaorkester Tarmo Leinatamme juhatusel, ansambel Apelsin, Gerli Padar, Silvi Vrait ja Big Band Tartu ning Tõnis Mägi oma öökontsertiga. Vanemuise draamatrupp üllatab ballikülalisi kontsertprogrammiga „Hispaania öö“, mille lavastab Jüri Lumiste ning milles osalevad Liisa Pulk, Karol Kuntsel, Jüri Lumiste, Claudia Ševtšenko ja bänd koosseisus Karl Laanekask, Aivar Eimra, Margus Tammemägi, Tanel Aavakivi ning Reet Laube.
Teatri balletitrupi poolt jõuab lavale balletishow „Jazz suite“, lavastajaks Silas Stubbs.  Muusikatrupp esitab vene ooperimuusika pärleid - dirigeerib Mihkel Kütson, üles astuvad solistid Alla Popova, Valentina Kremen, Karmen Puis, Atlan Karp, Vjatsheslav Reznitshenko ja Vanemuise ooperikoor.

Avatud on Vanemuise lastetuba. Kogu õhtu vältel on võimalik erinevatelt ekraanidelt jälgida Vanemuise teatrisaali programmi. Balli juhivad Liisa Pulk ja Karol Kuntsel.

Lisainfo:
Ave-Marleen Rei
Vanemuise teatri pressiesindaja
Tel: 7440161, 53585343
avemarleen@vanemuine.ee
www.vanemuine.ee