Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuine kutsus uue aasta alguse puhul tasuta teatrisse 200 last

04.01.2019 11:23

Neljapäeval, 3. jaanuaril 2019 toimunud "Guugelmuugelpunktkomm" etendust käis tasuta vaatamas 200 last. Piletid kinkis Vanemuise teater Tartu Pereliidu kaudu suurperedele.
  
"Guugelmuugelpunktkomm" on lugu tüdrukust nimega Juta, kes on maal vanaema juures, sest tema isa on tööl Soomes. Juta on täitsa tavaline tüdruk, kellel on väike armas merisiga Possu. Kui Possu äkki haigeks jääb ja vanaema Jutat lohutada ja Possut aidata püüab, avaneb äkki uskumatult värviline võlumaailm, kus Jutal tuleb läbi põnevate seikluste võidelda nii kurjade kui kummaliste tegelastega, võita sõpru ja leida julgust. Lõpeb kõik muidugi hästi ja Possugi saab terveks.

Lasteooperi "Guugelmuugelpunktkomm" helilooja on Tauno Aints, libreto on kirjutanud Rein Pakk, Aapo Ilves ja Tauno Aints. Laulusõnade autor on Aapo Ilves. Lavastuse muusikajuht ja dirigent on Taavi Kull, lavastaja Marko Matvere, kunstnik Rosita Raud, valguskujundajad Imbi Mälk ja Andres Sarv, koreograaf Marika Aidla.

Osades Pirjo Jonas või Kadri-Liis Kukk, Simo Breede või Jaan Willem Sibul, Reigo Tamm (RO Estonia) või Oliver Timmusk, Märt Jakobson või Raiko Raalik (RO Estonia), Karmen Puis või Arete Teemets, Merle Jalakas või Sigrid Mutso, kaasa teeb Vanemuise ooperikoor.

"Guugelmuugelpunktkomm" etendub Vanemuise väikeses majas sel hooajal veel neljal korral.

Lisainfo:
Kertu Tombak
Vanemuise kommunikatsioonijuht
+372 5345 7359
www.vanemuine.ee