Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuine annab neljas linnas muusikalikontserdi “Memory”

13.01.2008 16:18

Vanemuise teater annab pühapäeval, 13. jaanuaril Tartus Vanemuise Kontserdimajas kaks esimest muusikalikontserti "Memory 2008", mis kahe lähema nädala jooksul jõuab lisaks Tartule ka Jõhvi, Pärnu ja Tallinna kontserdipublikuni.

Vanemuise teater annab neljas linnas kokku kaheksa muusikalikontserti, kus hitid paljudest armastatud muusikalidest kõlavad seekord üksnes eesti lauljate esituses. Lavale astuvad lauljad Liisi Koikson, Gerli Padar, Janika Sillamaa, Siiri Sisask, Maarja-Liis Ilus, Lauri Liiv, Rolf Roosalu ja Koit Toome, samuti Vanemuise laulvad draamanäitlejad Hannes Kaljujärv ja Aivar Tommingas.

"See on neljas ja ühtlasi viimane "Memory"," kinnitas Vanemuise teatrijuht Paavo Nõgene. "Mis aga ei tähenda, et Vanemuisel uusi värskeid plaane poleks. Neist juba edaspidi."

"Memory" kontserdid toimuvad 13. ja 14. jaanuaril Tartus Vanemuise Kontserdimajas, 17. jaanuaril Jõhvi Kontserdimajas, 20. jaanuaril Pärnu Kontserdimajas ning 21. ja 22. jaanuaril Tallinnas Estonia Kontserdisaalis. Jõhvi ja Pärnu kontserdid on täiesti välja müüdud, Tartu ja Tallinna kontsertidele on saada veel vaid üksikuid pileteid.

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected] 
www.vanemuine.ee