Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanemuine annab neljas linnas “Memory”-kontserte

09.01.2009 11:04

Vanemuise teater annab 9.-17. jaanuarini Tartus, Pärnus, Jõhvis ja Tallinnas kokku kaheksa muusikalikontserti "Memory 2009".

Viiendat aastat korraldatavatel "Memory"-kontsertidel kõlavad hitid paljudest armastatud muusikalidest ja muusikalavastustest. Esindatud on nii varem Vanemuise repertuaaris olnud "Minu veetlev leedi", "Viiuldaja katusel", "Cats", "Chess" ja "Ruja" kui ka praegu teatri mängukavva kuuluvad "Detektiiv Lotte" ja "Savoy ball".

Samuti kõlavad kontsertidel parimad palad kuulsatest muusikalidest "Ooperifantoom" ja "Kabaree". Tutvustamist leiavad alanud aastal Vanemuise repertuaari jõudev kontsertlavastus "Queen - The Doors of Time" ja muusikal "Ämbliknaise suudlus".

Lavale astuvad lauljad Gerli Padar, Maarja-Liis Ilus, Tanja Mihhailova ja Lauri Liiv ning Vanemuise laulvad draamanäitlejad Maria Soomets, Aivar Tommingas ja Hannes Kaljujärv. Kontsertidel osalevad Vanemuise sümfooniaorkester ja bänd. Dirigent ja konferansjee on Tarmo Leinatamm.

"Memory" kontserdid toimuvad 9. ja 10. jaanuaril Tartus Vanemuise Kontserdimajas, 11. jaanuaril Pärnu Kontserdimajas, 15. jaanuaril Jõhvi Kontserdimajas ning 17. jaanuaril Tallinnas Estonia Kontserdisaalis.

Vanemuise teater alustas "Memory"-kontsertide korraldamist 2005. aastal ning nelja aastaga on neid rohkem kui 30 kontserti külastanud üle 25 000 inimese. Mullu jaanuaris toimunud "Memory" pidi korraldajate plaani kohaselt jääma viimaseks, kuid vastu tulles publiku tungivale soovile otsustas Vanemuine korraldada kontsertturnee ka tänavu.

Tambet Kaugema
Vanemuise pressiesindaja
52 37028
[email protected] 
www.vanemuine.ee