Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vanalinnastuudios alustab Supiteater

17.03.2003 00:00

Täna, 17. märtsil alustab Vanalinnastuudio väikeses saalis oma tegevust Supiteater. Publikut oodatakse igal nädalal esmaspäevast neljapäevani algusega kell 13.00. Tunni aja sisse mahub korralik lõuna päevasupi näol ning lisaks kuni 40 minutiline etendus.

"Supiteatris peab olema etenduse mõõtu, haltuurat ei saa teha. Lool peab olema algus ja lõpp ja miskit ka öelda või pildikesi meelde jätta. Meelelahutust ja vaimutoitu, lisaks mõnus kõhutäis," iseloomustab uut nähtust Eesti teatrimaastikul Supiteatri programmijuht Toomas Tross.

Lõunavaheaeg on iga tööpäeva oluline osa ja miks mitte ühendada see ka teatrielamusega? Just seda võimalust Supiteater pakubki. Iga päev on Supiteatri laval erinev esineja.

Täna astub Supiteatris üles Diana Klas ja Jüri Aarma, kelle muusika vahele loeb delikatess-luulet Karl-Martin Sinijärv. Kava kannab nime "Gurmaani ohe".
Märtsikuu jookul saab näha veel Matei Visnieci absurdikomöödiat "Aga mis me tshelloga teeme" (mängivad Garmen Tabor, Hans Kaldoja, Mart Kampus ja Kaido Kelder tshellol, lavastaja Ülle Dreifeldt), Jürgen Wittenbachi teost näitlejannale (Kärt Tomingas) ja tshellole (Aare Tammesalu) "Encore".
Üles astuvad ka Operetta Scretta, Blondid, Family jt.

Sissepääs Supiteatrisse maksab 75 krooni, selle hinna sees on päevasupp ja etendus.

Lähem info:

Toomas Tross
Supiteatri programmijuht
056 46 80 40

Ott Karulin
Vanalinnastuudio reklaamijuht
(0)66 88 797; 052 08 498
[email protected]