Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

„Valged ööd, must kunst“ – kultuurisari täiskasvanutele

27.05.2011 14:37

Tallinna Vanalinna Päevadel õhtuti kell 22.00 toimub Piip ja Tuut Mängumajas kultuurisari, mille kavas on varietee-piknik, prantsuse filmid, mustkunstietendused ja jazzkontsert.

Juba laupäeval, 28. mail kell 22 on kavas esmakordselt „Varietee-piknik“. Sündmuse idee autor on Austraaliast pärit Dan Renwick, kes on varietee-piknikke edukalt korraldanud mitmel pool Euroopas. Nüüd siis ka Eestis. Mõte on selles, et kõik külalised võivad ise kaasa võtta oma piknikukorvi ning tulla ja nautida meelelahutuslikku programmi. Üles astuvad Dan-le-Man, Piip ja Tuut, Toomas Tross ja Haide Männamäe. Muusika eest hoolitseb tütarlaste keelpillikvartett „Amaroza“, kes mängib tuntud filmimuusikat ja ka popmuusikat maailma tippudelt. Kavast ei puudu ka üllatuskülaline. Üheks oluliseks osaks varietee-pikniku juures on see, et vaatamata professionaalsele programmile puudub sellel üritusel pilet. Publik saab programmi lõpus jätta esinejate kübarasse just nii suure summa kui tema arvates etendus väärt oli.

Pühapäeval, 29. mail, samuti 30. mail ja 4. juunil kell 22 näidatakse prantuse filmimeistri Jacques Tati imetabaseid filme täiskasvanutele. Filmide näitamist toetab Prantuse Kultuurikeskus. Kinoõhtud on tasuta.

Teisipäeval, 31. mail, samuti 1. ja 2. juunil kell 22 näeb maagiat mustkunstietendusel „Mustkunst öös“. Hämaral öötunnil muudavad Meelis Kubo ja Charlekas Piip ja Tuut Mängumaja võluvate trikkide läbi maagiliseks teatriks. Näha saab klassikalist mustkunsti parimas kastmes Eesti raskekaalu võluritelt, sekka ka mentalismi ja vürtsikat huumorit. Piletid hinnaga 10€ saadaval Piletilevis. Etendus soovitatav alates 14 eluaastast.

Reedel, 3. juunil kell 22 annab mõnusalt romantilise kontserdi Gourmet Duo koosseisus Yvetta Uustalu (laul, klaver) ja Tõnis Tüür (kontrabass). Ansambli muusikaline gurmee on mitmekesine, maitsev ja rikkalik. Yvetta Uustalu ja Tõnis Tüür ammutavad inspiratsiooni jazzist, popist ja klassikalisest muusikast. Kontserdil kõlavad tuntud ja vähem tuttavad laulud eesti, hispaania, inglise ja vene keeles. Piletid hinnaga 10€ saadaval Piletilevis.

Lisainfo:
Epp Leikop
Piip ja Tuut Mängumaja juhataja
Toom-Kooli 13, Tallinn
Mob. 555 44 071