Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vaba Lava paremik Draama festivalil Tallinnas

07.09.2015 14:42

Seymour
7. septembril algab iga-aastane teatrifestival Draama. Sel aastal on suurepärane võimalus festivalist lisaks Tartule osa saada ka Tallinnas.

10.–12. septembrini toimub Tallinnas Draama eriprogrammina Vaba Lava showcase, kus etendub teatrikeskuse Vaba Lava avahooaja kuraatoriprogrammi paremik, mille on välja valinud kuraatorid Oleg Lojevski ja Madis Kolk.
10. septembril mängitakse Andreas Merz-Raykovi lavastust "Seymour", 11. septembril on kavas Fine5 Tantsuteatri "... and Blue", mis on hinnatud  2014. aasta parimaks tantsulavastuseks, 12. septembril mängitakse Helen Rekkori "Üle vee" (2014. aasta teatriauhindade Salme Reegi preemia nominent) ning Peeter Raudsepa ja Krista Kösteri lavastust „fac!+do!+totum“. Etenduspaigaks on Vaba Lava Teatrikeskus Telliskivi Loomelinnakus.

Esimesel hooajal oli Vaba Lava Teatrikeskuse külastuste arv 42 064, publikuni jõudis 56 lavastust, nendest 11 kuraatoriprogrammi lavastust, kokku anti terve hooaja jooksul 195 etendust. Lisaks kodumaistele tegijatele käis etendusi andmas truppe Hispaaniast, Saksamaalt ja mujaltki.

Piletid müügil Piletilevis!

Rohkem infot: 

Lisainfo:
Katrin Maimik
press@festival.ee
+37256502721