Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Vaba Lava otsib teatriprojekti osatäitjaid

21.04.2016 10:58

Vaba Lava teatrikeskus ja Viinis elav vene koreograaf Oleg Soulimenko otsivad osatäitjaid teatriprojekti “Ma pigem tantsiksin sinuga”. Lavastus räägib kultuurilistest ja poliitilistest eelarvamustest, uudishimust igapäevaelu vastu ning mõtetest ja erinevatest elustiilidest Eestis.

Soovitakse uurida Eestis elavate eesti- ja venekeelsete kodanike vahelisi suhteid tänapäeval. Kuidas on osalejate meelest riigid arenenud Nõukogude Liidust tänapäevani. Millised on nende inimeste isiklikud fantaasiad ja ettekujutus Eestist tulevikus.

Otsitakse inimesi erinevatelt elualadelt, kellel on huvitav minevik. Kokku soovitakse leida neli osatäitjat, neist kaks vene keelt kõnelevat inimest, kes tunnevad end olevat seotud Venemaaga enne ja pärast tänast päeva. Ühe osatäitja vanus peaks jääma vahemikku 20-28 aastat ja teisel 45-58 aastat. Samuti otsitkase kahte eesti keelt kõnelevat osatäitjat, kellest ühe vanus peaks jääma vahemikku 20-28 aastat ja teisel 45-58 aastat. Eelnev lavakogemus ei ole oluline, kuid abiks on hea artikuleerimise ja avaliku esinemise oskus.

Esietendus on 1. oktoobril ja sellele järgnevad etendused toimuvad 2., 3. ja 4. oktoobril ning 8.-12. novembril. Etendustele eelnevad intensiivsed prooviperioodid 1. - 9. juulini, 20. augustist 16. septembrini ja 21.- 30. septembrini 2016. Osatäitjatele on ette nähtud ka väike osalemistasu.

Kandideerimiseks tuleb saata enda lühibiograafia ja lühike kirjeldus teemal “Miks mulle pakub huvi just see teatriprojekt?” ning 1 portreefoto endast. Kogu info tuleks saata 29. aprilliks e-posti aadressile [email protected] ning lisada kirjale ka enda kontaktandmed.

Vestlused kandidaatidega toimuvad 14. mail kell 13.00-18.00 ja 15. mail 10.00 – 14.00.


Lisainfo:
Tiiu Tamm
Vaba Lava produtsent
+3725246543