Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uus nimi Eesti teatrimaastikul on POINT

25.07.2014 17:33

2014. aasta augustis algav teatrihooaeg toob Eesti teatri- ja meelelahutusmaastikule uue kaubamärgi POINT, mis lubab ühiskonnakriitikat, teravat huumorit, värsket nalja ning suurtel lavadel toimuvaid stand up etendusi ning mis kõnetavad publikut igapäevaelu olulistes küsimustes.

POINTi eesmärgiks on arendada Eesti stand up kultuuri tuues publikuni teravaid ning värskeid stand up etendusi. POINTi looja, produtsent Karl Kermes räägib uue kaubamärgi kohta järgmist:

“POINT sündis soovist ja vajadusest tuua publikuni selgelt eristuv, värskendav, terav ja jõuline meelelahutus. Meelelahutus, mis ei tee lihtsalt nalja nalja pärast, vaid meelelahutus, kus igas naljas oleks mõte. Teater on ühiskonnas ääretult tugev ja oluline instrument. Komöödia, ühe teatrivormina, on Eesti publiku suur lemmik. Lisaks on naer oluline ja vajalik vahend meie igapäevaelus. Stand-up komöödia on zhanr, mis võimaldab käsitleda tänases päevas meid ümbritsevaid teemasid vahedalt ning ootamatult,” rääkis Kermes. “POINTi eesmärgiks on tuua lavadele nali, mis haarab publiku kaasa, pakub äratundmist ning ei lase publikul etenduse ajal puhata.

POINT tahab luua tekste, mis on vabad klisheedest, ambitsioon on viia publik etendusel heas mõttes endast välja. Ning teha seda Eestis ja maailmas aktuaalsetel teemadel. POINTi etendused saavad toimuma Eesti parimatel lavadel, et kõnetada võimalikult suurt hulka inimesi. Panna nad naerma, kuid samas ka mõtlema olulistel teemadel.

POINT ühendab näitlejaid, kirjutajaid ja mõtlejaid, kellel on soov Eesti elu kitsaskohti ja igapäevaelu absurdsust luubi alla võtta,” lõpetab Karl Kermes.

Esimene POINTi poolt publikuni jõudev stand up etendus on PEETER OJA "Kui loll võib inimene olla". 5. augusti esietendusele järgneb turnee

Eestimaa parimatel lavadel.

Täpsem info Facebooki lehelt:

https://www.facebook.com/pages/POINT/811830068851740

Karl Kermes

POINT

Teater OÜ

Monoteater

5069118

[email protected]