Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uus lavastus Ugala Lastestuudiolt

28.10.2006 11:04

Laupäeval, 28. oktoobril kell 13 jõuab Ugala väikeses saalis publiku ette uuslavastus Ugala Lastestuudiolt. Stuudio juhendaja Kristi Teemuski käe all esietendub lastelugu "Kes päästab koletise?", mille on tuntud "Kaunitari ja Koletise" muinasjutust inspireerituna kirjutanud lavastaja ise.
Loo lavakujunduse on teinud Piret Räni ja mängivad lastestuudiolased Heleri Aas, Egle Sild, Kerstin Käärik, Martin Loim, Sandra Roosimaa, Liiu Matikainen, Keit Triisa, Brenda Pastimäe, Kristiina Kalliver, Eliise Vainurm, Helen Linn, Mairi Närripä, Merilin Jürjo ja Merili Otsma.

Ugala Lastestuudio on Kristi Teemuski käe all tegutsenud 1993. aastast. Aastate jooksul publiku ette jõudnud kaheteistkümnes lavastustes on kaasa teinud kümned õpilased Viljandi ja Viljandimaa koolidest. Kristi Teemuski kõrval on neis osalenud ka Ugala näitlejaid (Peeter Jürgens, Kata-Riina Luide, Tarvo Vridolin, Kadri Lepp, Aarne Soro jt) ja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia teatritudengeid.

Lastestuudio eelmistes lavastustes kaasa teinud Sten Ausi käe all on valminud ka pidevalt täienev Ugala Lastestuudio kodulehekülg aadressil lastestuudio.ugala.ee

Helle Leppik
Ugala kirjandustoimetaja