Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uuest hooajast avaneb Tallinnas uus tantsuRUUM

14.08.2017 13:59

TantsuRUUM on keskkond ja kohtumispaik tantsuprofessionaalidele. Tegemist on koostöö- ja arenguplatvormiga, mida viib ellu Eesti Tantsuagentuur koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga. http://tantsuagentuur.ee/tantsuruum/

Uus, sügisest avatav saal toimib Eesti Tantsuagentuuri ruumides (Hobujaama 12). 

TantsuRUUMis toimuvad:

- Regulaarsed iganädalased treeningud tantsuprofessionaalidele vaimse ja füüsilise vormi hoidmiseks ja arendamiseks.

- liikumisSESOON: igakuine tantsu-ja liikumispraktika, mis pakub regulaarset professionaalse treeningu võimalust ning toetab teadmiste jagamist ja dialoogi valdkonnas tegutsevate tantsuprofessionaalide, teatri- ja etenduskunstnike vahel. LiikumisSESOON on alguse saanud Sõltumatu Tantsu Laval 2016/17 hooajal ning selle algatajaks ja eestvedajaks on tantsukunstnik Joanna Kalm.

- ArtFusion Platform: rahvusvaheline kogemustevahetus välismaal ja Eestis tegutsevate tantsuprofessionaalide vahel. ArtFusion toimub erinevate kultuurikorraldajate ning tantsukunstnike koostööl, kes on Eestisse kutsutud etendama, meistriklasse ja töötube andma.
ArtFusion toimub koostöös Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liiduga, kus programmi loojateks on praegu Teet Kask, Maria Goltsman, Maarja Tõnisson, Arolin Raudva, Marie Pullerits, Maria Uppin ja Jüri Nael.
Koostööd teeme ka festivalidega Kuldne Mask, Jõhvi Balletifestival, Eesti Muusika ja Teatriakadeemiaga ning kõigi teiste organisatsioonidega, kel huvi ArtFusion platformi panustada.

- Stuudiopind tantsukunstnikele: tantsuRUUM toimib ka tantsuprofessionaalide ateljeena, see on ruum inspiratsiooni kogumiseks, loometööks, residentuurideks, showinguteks, projektideks jm.
Eesti Tantsuagentuuris on 4 prooviruumi, suurustega 80 m2, 105 m2, 120 m2, 130 m2, millest kaks viimast ruumi on kohandatavad siirdeseina ära võtmisel üheks suureks saaliks suurusega 250 m2.
Pakume võimalusel vabasid aegu E-R ajavahemikus 10:00-15:30 ning L-P terve päev.
Täpsem info: [email protected]