Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uued talendid 2007

01.10.2007 12:25

1. ja 2. oktoobril kell 19 esietendub sarjas TANTSUKUNST KUMUS noorte koreograafide Kaarel Väli ja Kristjan Rohioja lühilavastus "Red aint dead".

Kaasaegne tantsulavastuste sari TANTSUKUNST KUMUS (TK), mis sai alguse 2006 aasta kevadel, toob vaatajateni peamiselt professionaalsete tantsuteatrite ja loovisikute lavastusi. TK alaprojekt "Uued talendid 2007" keskendub ja toob fookusesse Eesti noorte koreograafide tööd.

Sõltumatu Tantsu Ühendus on valinud TK "Uued talendid 2007" programmi noorte koreograafide Kaarel Väli ja Kristjan Rohioja lühilavastuse "Read aint dead". Lühilavastuse kestvus on 20 minutit. Tantsivad Rain Saukas, Endro Roosimäe ja Jaak Sapas.

Koreograaf Kaarel Väli:
"Lavastus „Read aint dead" jutustab nähtustest, mis on olnud enne meid, on praegu ja jäävadki. Millestki, mida me muuta ei saa. Selliseid nähtusi on nii väikesi kui suuri, nii positiivseid kui negatiivseid, aga nende lugu on sama. Läbi abstraktse lähenemise, tähendusrikka semiootilise keele, ilma konkretiseerimata, tekib koreograafiast selge lugu, mille vaataja saab soovi korral ühendada ükskõïk millise surematu nähtusega."

Õhtu teises pooles tantsib Tantsuteater Zick, kavas Dmitri Harchenko etendus "Piaf". Osades Rita Dolgihh (Teater Vanemuine) ja Endro Roosimäe
Lavastuse produtsent on Sõltumatu Tantsu Ühendus, kaasprodutsent  Danceact.

Info:
Anu Tähemaa
5058618
anutahemaa@gmail.com