Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uued haridusprogrammid Andres Särevi kortermuuseumis

12.02.2010 10:05

Suure kivimaja teisel korrusel asuv korter (Tina 23-13, Tallinn), praegune Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi filiaal, oli Anna ja Andres Särevi koduks pikki aastaid. Andres ja tema naine Anna olid mõlemad teatriinimesed – Anna Estonia näitlejanna, Andres lavastaja, näitleja ja dramatiseerija.
Särevitele kuulunud hubase korteri salapärases elutoas lööb jätkuvalt tunde vana kell. Endises magamistoas saab vaadata teatributafooria väljapanekut, mängida nukkudega, proovida teatrikostüüme, kübaraid ning parukaid. Eriti tähelepanelikule külastajale ilmutab end teatrivaim!

Uued lasteprogrammid:
Nukumäng (eelkooliealistele)
Tutvume näitlejate koduga – saame teada, kes selles korteris elasid ja miks me neid tänaseni meenutame. Räägime ka teatrijuttu, lähemalt tutvume nukuteatriga – valmistame ise nukud ja teeme teatrit. Kui jääb aega, mängime ka toredaid teatrimänge.

Lavastuse sünd (algklassidele)
Pärast muuseumiga tutvumist saame osa võtta lavastuse sünnist. Vestleme sellest, mida ja keda on vaja, et lavastus sünniks, jagame rollid, leiame sobivad kostüümid ja jõuame lugemisproovist esietenduseni.

Teatriajalugu à la carte (põhikoolile ja gümnaasiumile)
Pärast vestlust ja ringkäiku muuseumis mängime mängu „Teatrivillak”, kus saab proovile panna oma varasemad teadmised teatriajaloost ja omandada uusi.

Ekskursiooni kestvus ca 1 tund
Soovitatav grupi suurus kuni 20 inimest
Giidi tasu 100.–
Lisandub muuseumipilet:
Sooduspilet (õpilased, pensionärid) 10. –
Täiskasvanud 20. –
Eelkooliealistele tasuta.

Programmidele on oodata lisa!
Lisaks sellele on võimalus korraldada laste sünnipäevi ning kasutada ruume ürituste läbiviimiseks (raamatute esitlusteks, luuleõhtuteks, näitemängudeks jms.).

Info ja programmide tellimine:
Telefon: 644 28 84 või 648 58 38
E-mail: annely.voitka@tmm.ee

Kohtumiseni muuseumis!