Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uue kuuldemängu esitlus Von Krahlis

22.01.2009 13:03

Neljapäeval, 22. jaanuaril algusega kell 18 toimub Von Krahlis kuuldemängu "Maailma parim küla" esimene avalik kuulamine ja kohtumine tegijatega.
Sissepääs tasuta.

Urmas Vadi kirjutas kuuldemänguks oma fantaasia Noa laeva loost. Algidee ja tegelaskond on pärit Arto Paasilinna romaanist "Maailma parim küla". Pöörast lugu iseloomustab autor nii: "Sõbrad, maailma lõpp on lähedal!"
See on Vadil esimene "erialane töö", draamakirjanikuna tuntust kogunud mees on erialalt, nagu ta ise ütleb, väljaõppinud raadiorežissöör.

Värvikat tegelaskonda mängivad tuntud ja Raadioteatris oma headust mitmeid kordi tõestanud näitlejad. Samuti on näitlejatena kaasatud tugevaid tegijaid teistelt elualadelt.

Peaosas on Andrus Vaarik, veel mängivad Ain Lutsepp, Laine Mägi, Raivo E Tamm, Margus Prangel, Kersti Heinloo, Rudolf Allabert, Liina Vahtrik, Mait Malmsten, Aleksander Eelmaa, Roman Baskin, Marika Vaarik, Ülle Kaljuste, Kaido Rannik, Toomas Lõhmuste. Salvestustel osales ka Ühendkuningriigist pärit näitlejanna Rebecca Isabelle Urke. Kutseliste näitlejate kõrval teevad huvitavaid ülesastumisi kuuldeteatri laval Heidy Purga, Mall Mälberg, Andres Tarand, Marek Strandberg, Rein Pakk, Jaan Tootsen, Virko Annus, Tarmo Tiisler, Maris Johannes.
Muusikaline kujundaja on Andreas W, seaded Toomas Lungelt. Helirežissöör Külliki Valdma.