Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Üleskutse teatritele: teatrifestival NAKS 2019

22.02.2019 14:05

ASSITEJ Eesti Keskus on taaskord korraldamas teatrifestivali lastele ja noortele. Teist aastat järjest leiab rahvusvaheline teatrifestival NAKS 2019 aset Tallinnas 30. oktoobrist 1. novembrini (K-R). 

Festivalile kandideerima on oodatud kõik teatrid ja trupid, kelle repertuaaris leiab laste- ja noortelavastusi. Festivali peamiseks sihtgrupiks on lapsed ja noored kooligruppide näol ning perekonnad. Lisaks võtavad festivalist osa ka mitmed välistrupid ja -külalised. 

Festivalil osalemiseks palume saata vabas vormis sooviavalduse meiliaadressile [email protected]. Sooviavalduses palume ära mainida, millise lavastusega sooviksite festivalist osa võtta ning enda kontaktandmed. Lavastuste valiku teeb ASSITEJ juhatuse poolt valitud žürii aprilli alguseks. 

Lisaks on väga oodatud ka teiepoolsed pakkumised erinevate töötubade ja loengute läbiviimiseks, mis võiksid huvi pakkuda nii noortele kui ka haridustöötajatele.

Lisainformatsiooni on võimalik saada NAKS 2019 projektijuhilt Helina Teppanilt ([email protected]; tel: +372 5373 9879).