Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Üleskutse: Kalju Komissarovi fotod ning konverents “enne ja pärast Koma”

17.02.2021 13:04

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide õppekava meeskond korraldab Kalju Komissarovi 75. sünniaastapäeva puhul 7. märtsil 2021 virtuaalset konverentsi "enne ja pärast Koma". Konverentsi vahepauside jaoks soovitakse panna Kalju Komissarovist kokku fotogalerii. 

Üleskutse: ehk on Komissarovi endistel õpilastel ja kolleegidel fotosid, mida saaks korraldajameeskonnaga konverentsi tarvis jagada?

Fotod palutakse saata digitaalsel kujul Wetransferi vahendusel aadressile [email protected]. Palun lisage juurde nimed (kui fotol on veel keegi), aastaarvud ja fotol olijate nõusolekud, et fotot võib avalikult esitleda.

Konverentsi "enne ja pärast Koma" fookuses on küsimused, milline positsioon on etenduskunstidel praeguses maailmas ja millise positsiooni võiks see endale haarata. Kui möödunud ja käesoleval hooajal on toimunud ja toimumas mitmeid teatriteemalisi konverentse, siis kevadine Kalju Komissarovi 75. sünniaastapäevale pühendatud konverentsil tegeletakse just ettepanekutega, kuidas edasi liikuda.

Konverentsil esinevad ettekannetega Paul-Eerik Rummo, Peeter Jalakas, Peeter Laurits, Eha Komissarov, Eve Komissarov ja Taavet Jansen. Samuti toimub kaks vestlusringi, milles keskendutakse konverentsi peateemale "kuidas edasi?". Vestlusringides osalevad Kai Valtna, Oksana Tralla, Karl Saks, Jüri Nael, Annika Üprus, Liisbeth Horn, Jim Ashilevi, Kadri Noormets, Mihkel Kuusk, Emer Värk ja Liisa Saaremäel.

Konverentsi täpne kava valmib peagi.