Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Uksed avab uus teatrimaja Tartus – Karlova Teater

01.10.2014 12:19

Emajõe Suveteater heidab talveks ankrusse Tartu Tähe tänava endise palvemaja kammerlikesse ruumidesse ja nimetab end Karlova Teatriks.

Aadressil Tähe 66 asuv hoone ehitati 1931. aastal legendaarse Arnold Matteuse projekti järgi baptistide palvelaks. Kevadel ostis Emajõe Suveteater maja ära ja nüüd saavad selle kammerlikult õdusad ruumid endale uue sisu: Karlova Teatri nime kandvas 150-kohalises saalis võib sel sügistalvel nautida nii nostalgiahelgeid viise kui monokomöödiat.

Karlova Teatri õnnistab 8. novembril sisse muusikaline lavastus “Karid ja kõrgused”. Edgar Valter on andnud paljudele Eesti lastekirjanduse kangelastele nende praeguseks ainumõeldava kuju ja olemuse, kuid milline inimene oli autor ise? Muusikalise kummarduse Meistrile teevad tekstid valinud ja lavastanud Margus Kasterpalu ning Kaunimate Aastate Vennaskond. Piletid saadaval Piletilevis ja Piletimaailmas.

Detsembris jõuab esmakordselt Eestis lavale Briti menukirjaniku Peter Quilteri koomiline mononäidend “Veel üks pilet” (“Just the Ticket”). Loo keskpunktiks on avameelne keskealine ekstsentrik Susan, kes on otsustanud oma 50. aasta juubeli tähistamiseks võtta ette reisi Austraaliasse. Lavastab Andres Dvinjaninov, näitlejana soleerib Terje Pennie. “Meil kõigil on aeg-ajalt seiklust vaja, kas pole?”
Piletid saadaval Piletilevis ja Piletimaailmas.

Jõulude eel vaatab Kaunimate Aastate Vennaskond tagasi lapsepõlve talvistele hetkedele. Kontsertlavastuses “Kaunimad jõulud me elus” kõlavad nii tuntud kui veel tundmata laulud laiast maailmast, samuti Indrek Kalda ja Toomas Lunge looming. Kaunid möödunud ajad loovad õhtu õdusaks, tunde toasoojaks ja silmad säravaks ka tänasel talvel! Kontserdid 15.–30. detsembrini Karlova Teatris (Tähe 66) ja kontserdisaalides üle Eesti. Piletid varsti müügil.

Lisainfo: www.suveteater.ee
Kohtumiseni Karlova Teatris!

Andres Dvinjaninov
teatrijuht
andres@suveteater.ee
+372 5068165

Liisa Kaha
produtsent
liisa@suveteater.ee
+372 5247649

Annemari Parmakson
assistent
annemari@suveteater.ee
+372 58119754