Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

“Ühtne Eesti” on äratanud rahvusvahelist tähelepanu

12.06.2010 01:04

11. juunil esitles Teater NO99 Austria pealinnas Viinis projekti "Ühtne Eesti". Maailma ühe suurima teatrifestivali Wiener Festwocheni peakuraatori palvel näidatakse katkendeid peatselt valmivalt "Ühtse Eesti" DVD-salvestuselt ning räägitakse projektiga seotud olulisematest seikadest. Tiit Ojasoo, Ene-Liis Semper ja Daniel Vaarik annavad rahvusvahelisele kuulajaskonnale ülevaate, mis juhtus 44 päeva jooksul, mil projekt kestis, ja milline oli lõpplahendus 7. mail Saku Suurhallis.

Projekt "Ühtne Eesti" on äratanud ka teiste riikide meedia tähelepanu. Täpsemalt on "Ühtset Eestit" kajastatud Saksamaa, Soome, Venemaa, Šveitsi jt riikide meediakanalites.

"Ühtne Eesti" oli Teater NO99 ühiskondlik projekt, mis lõppes suurkoguga 7. mail Saku Suurhallis. Peatselt ilmub DVD, kus lisaks suurkogule on peal ka valitud pressikatkendid ning kõik osad sarjast "Valimiskool".

Festivalil Wiener Festwochen osaleb Teater NO99 ka festivali põhiprogrammis. Lavastusega "Kuidas seletada pilte surnud jänesele" antakse kolm etendust.

Täpsem informatsioon
Eero Epner
[email protected]