Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugalas koguti pühapäeval Ukraina inimestele hädavajalikke tarbeid

28.02.2022 16:10

27. veebruaril 2022 avas Ugala teater oma fuajees kogumispunkti Punasele Ristile mõeldud esmatarbekaupade kogumiseks. Kahe tunni jooksul astus teatrist läbi suur hulk Viljandi inimesi, mille tulemusena kogunes väike koormatäis vajalikke kaupu – uusi ja kasutamata tekke, patju, voodipesu, rätikuid, hügieenitarbeid, mähkmeid ja pesemisvahendeid. Kõik kogutud esemed toimetas teater juba esmaspäeval Tallinnasse Punase Risti esindusse, kust need saadetakse edasi Ukrainasse. Hoolivaid linnakodanikke tervitasid ja abistasid kohapeal vabatahtlikena ka teatrijuht Garmen Tabor, näitleja Margus Tabor ja teatrikoer Ressy. 

Teater kutsub endiselt üles kõiki, kel võimalus, toetama Ukrainat ja ukrainlasi. Vajamineva info selle kohta leiab ukrainaheaks.ee lehelt või Punase Risti kaudu.

Alates möödunud reedest on õhtuti etenduste ajal Ugala teatrimaja oma tavapärase punase asemel värvunud Ukranina lipuvärvidesse, Ugala teenindajad kannavad rinnas sini-kollaseid lindikesi ning neid oleme jaganud jõudumööda ka publikule. See on vähim, mida saame oma toetuse ja mõtete väljendamiseks teha iseseisva Ukraina heaks.

Lisainformatsioon:

Kätlin Sumberg
turundus- ja avalike suhete juht
Ugala teater
5165329