Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala Teatris algab vestlussari “Kuidas edasi?”

14.02.2024 16:16

Pildi ülaosas on kirjas "Kuidas edasi?" ning alaosas "23.02 kell 17.30 Ugala Teatri kammersaal". Kahe teksti vahel on kolme vestluses osaleja pildid, nimed ja tiitlid (nimetatud ka uudise sisus).

Ugala Teatri kammersaalis toimub 23. veebruaril 2024 algusega kell 17.30 esimene kohtumine vestlussarjast "Kuidas edasi?". Esimene kohtumine kannab alapealkirja "(Au)kartus elu ees" ning sarja esimesteks külalisteks on haridus- ja keskkonnapsühholoog Grete Arro ja Eesti Rohelise Liikumise projektijuht Karola Kivilo. Vestlusõhtute moderaator on Viljandi Gümnaasiumi direktor Juhan-Mart Salumäe.

Teine kohtumine toimub juba 9. märtsil 2024 ning siis arutlevad lavastuse "Kahe laine vahel" teemadel Tartu Ülikooli kliimafüüsika kaasprofessor Velle Toll ja Kliimaministeeriumi asekantsler Kristi Klaas. Vestlused on kuulajatele ja kaasa mõtlejatele tasuta.

Vestlussari tõukub Ugala Teatri lavastuse "Kahe laine vahel" teemadest. Lavastus räägib kahe inimese armastusloost, mille taustaks on kliimamuutused ja neist tingitud ärevus tuleviku ees. Mis juhtub, kui omavahel põrkuvad apokalüptiline tulevikunägemus ja elurõõmus olevikutaju? Kuidas minna edasi koos teadmisega, et homne päev ei saa enam olla parem kui kõik eelnevad? Mis seisus on meie planeet ja keda peaks see huvitama? Kuidas rääkida olulistest probleemidest hirmu külvamata? Mida teeb meiega kartus ja kuidas hoida usku saabuvasse? Neil teemadel ja muul põneval peatub ka uus vestlussari.