Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala teatri loominguliseks juhiks saab Tanel Jonas

23.08.2019 12:59

22. augustil 2019 kogunes Ugala teatri juhi Garmen Tabori moodustatud konkursikomisjon, et valida teatrile uus loominguline juht. Komisjoni otsusel hakkab tulevikus Ugala teatri loomingulist suunda kujundama näitleja ja lavastaja Tanel Jonas. Praegu Vanemuise teatri ridadesse kuuluv Jonas alustab Ugalas tööd 1. septembrist. 

Teatrijuht Garmen Tabori sõnul on Tanel Jonase näol tegemist viljaka ja nooruslikku tegutsemistahet täis näitleja ja lavastajaga, kes on valmis vastutusrikast tööd vedama. "Tanel Jonase nägemus loomingulise juhi rollist ja tulevikuplaanidest andis kindluse, et oleme valimas õiget inimest. Tanel on varasemalt Ugala teatris lavastanud ning majarahvaga juba tuttav. Ta tunneb teatritöö erinevaid tahke ning tal on suures teatris töötamise kogemus," sõnas Tabor. 

Tanel Jonas on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikooli 21. lennu ning on alates 2004. aastast Vanemuise teatri näitleja. Lisaks rohketele teatrirollidele on Jonas tegev ka lavastajana. Ugala teatris on Jonase käe all valminud lavastus "Mäng on alanud".

Lisainfo: 

Mari Nurk
turunduse ja avalike suhete juht
SA Ugala Teater
tel 56635570