Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala Teater otsib meeskonda lavatehnilist juhti

17.04.2023 15:42

14. aprillil 2023 kuulutas Ugala Teater välja konkursi lavatehnilise juhi ametikoha täitmiseks. Lavatehnilise juhi peamine ülesanne on valdkonna igapäevatöö korraldamine – dekoratsioonivahetuste ja etenduste lavatehnilise läbiviimise juhtimine ning dekoratsiooniladude logistika haldamine.

Lavatehniline juht planeerib nii statsionaarsete kui ka väljasõiduetenduste lavameeskonna, vahendid ning tehnilised nüansid. Ta osaleb uuslavastuste väljatoomise protsessis ja aruteludes ning hindab sealjuures proovide ja etenduste teenindamisega seotud töömahte. Vajalik on kõige selle juures ohutusnõuete järgimine ning nende täitmise kontrollimine meeskonnas.

Sobival kandidaadil on protsesside juhtimise kogemus, hea suhtlemis- ja planeerimisoskus, tehniline taip ja võimekus töötada eelkõige lavaplaani, aga ka dekoratsioonide ehitusse puutuvate tehniliste joonistega. Ta oskab suhtlustasandil inglise keelt ja omab B- või C-kategooria juhilube. Arvestada tuleb teatrivaldkonnale omase ebatraditsioonilise tööajaga ning intensiivse, kuid toetatud sisseelamisajaga. Kasuks tuleb varasem kogemus tehnilises töös teatris või kultuurisektoris laiemalt.

Ugala Teater pakub toetavaid, professionaalseid ja sõbralikke kolleege, loomingulist ja kaasaegset töökeskkonda, väljakutseterikast tööd väärika ajalooga ja tunnustatud Ugala teatris, väljavaateid enesetäiendusteks, sportimisvõimalusi, kultuurisündmustest osasaamist, viienädalast suvepuhkust ja sektoris konkurentsivõimelist palka.

Kandideerimiseks palutakse saata CV hiljemalt 1. maiks e-posti aadressile [email protected].

Tööle asumise aeg: 2. august 2023, kokkuleppel on võimalik alustada sisseelamisega ka varem.

Rohkem infot leiab Ugala kodulehelt.