Näidendite­laenutamise haldamise ligipääsu saatmiseks on tarvis end autentida. Administraator võtab vajadusel ühendust.

Teil ei ole teatristatistika nägemisõigust!

Hüppa põhisisu juurde

See the latest info of Estonian theatre

See the latest info of Estonian theatre

Ugala teater otsib avaliku konkursiga loomingulist juhti

01.03.2019 17:10

Ugala teater kuulutab välja loomingulise juhi konkursi seoses praeguse loomingulise juhi Ott Aardami lepingu lõppemisega 31. augustil 2019. aastal.
 
Ugala teatrimajaUgala teater on üks Eesti vanemaid kutselisi draamateatreid, mis loodi 1920. aastal. Ühel hooajal jõuab lavale keskmiselt 10 uuslavastust ning antakse ligi 300 etendust. Teatri eesmärgiks on luua professionaalseid lavastusi nii täiskasvanutele, noortele kui ka lastele. Etendusi antakse kodusaalides Viljandis ja üle terve Eesti.
 
Loominguline juht arendab ja juhib Ugala teatri loomingulist tegevust ning -meeskonda. Ta vastutab teatri loomingulise tegevuse lühi- ja pikaajalise kavandamise ja koordineerimise, repertuaariplaani koostamise ja kõrgel kunstilisel tasemel elluviimise,  loomingulise meeskonna valimise ja rakendamise ning loomenõukogu töö juhtimise eest.
 
Kandideerimise eelduseks on kõrgharidus, eesti kultuuri ja teatrielu väga hea tundmine ning inimeste ja/või protsesside juhtimise kogemus, samuti eesti ja inglise keele oskus, hea suhtlemis- ja väljendusoskus ning hea algatus-, koostöö- ja analüüsivõime.
Kandideerijal tuleb esitada motiveeritud avaldus, elulookirjeldus, haridust tõendava dokumendi koopia, ühe hooaja repertuaariplaan ning visioon Ugala teatri loometegevusest aastani 2024 (1–2 lk).
 
Loomingulise juhiga sõlmitakse tööleping kuni viieks aastaks.
 
Konkursi lõpptähtaeg on 31. mai ning uus juht alustab tööd 1. septembrist 2019.
 

Lisainformatsioon:

Kristiina Alliksaar
SA Ugala Teater
juhatuse liige
[email protected]

*
Mari Nurk
turunduse ja avalike suhete juht
SA Ugala Teater
tel 56635570